top of page

hooligan 2019

Робота над Вистава «Hooligan» почалась у квітні на театральній резиденції Startup Гогольfest, де відбувся перший показ напрацювань. Зараз триває другий етап міжнародної колаборації – 16-ти денна резиденції команди у Мистецькому арсеналі.

 

Імпульс до початку виник рік тому, коли актор Семён Кислый показав режисеру Пітеру Канту декілька своїх шкільних фото: 16-літній хлопець з обличчям в крові або опухлим від ударів руками чи ногами. Це все було коли Семен навчався в ліцеї мистецтв у Харкові і займався тайським боксом.

 

З дитинства майбутній хуліган ходив з батьком на стадіон і в шкільні роки футбол почав все більше і більше його затягувати. А згодом, після перегляду фільму «Хулігани зелених вулиць», став вболівати за ФК «Металіст» та почав битися у харківській групі футбольних фанатів. Ця історія дуже надихнула Пітера.

 

У процесі дослідження теми хуліганів та пошуку приміщення для вистави, команда зрозуміла, що буде працювати із текстом поеми Джона Мілтона «Втрачений рай», бо ця історія бунту, непокори, маскулинності, боротьби проти налагодженої системи цінностей та будь-якої системи дуже співзвучна з темою футбольних фанатів.

 

Над музичною частиною проекту буде працювати британська композиторка Jessica Maryon-Davies, спеціально запрошена на цю резиденцію до Києва. Для вистави вона працює з хором акторів.

БР лого.png
5.jpg
Mystetskyi_Arsenal.png
bottom of page